Kabinety Special

     

         Zejména v oblasti gastronomie se využívá kabinetní změkčovač s označením Special, který nabízí možnost pojmout lahev o objemu 3l filtrační náplně.

       Své využití nachází Kabinet Special ale i v rodinných domcích a bytech, jako ochrana myček  nádobí, praček nebo žehliček.
        Nádoba na ionex a regenerační nádoba umístěna v jednom vzhledově příjemném kalichu, kdy vlastní nádoba Kabinetu slouží jako „solanka“ nebo-li nádoba na přípravu regeneračního roztoku.
        Stejně jako ostatní Kabinety je i Kabinet Special vybaven sklolaminátovou lahví s požadovným objemem náplně, tedy s objemem 3l, a se vším ostatním příslušenstvím. Takto připravený čeká jen na výběr vhodné řídící jednotky, která bude vyhovovat spotřebiteli.
        Je využíván nejen pro gastronomii, ale i v domácnostech najde své uplatnění, kdy díky svým malým rozměrům může být umístěn pod kuchyňským dřezem a jeho používáním tak dojde k ochraně základních spotřebičů, jako jsou myčky nádobí, rychlovarné konvice nebo kávovary, přímo v kuchyni. Díky kruhovému výřezu a poklopu je i přisypání tabletové soli pro regenraci otázkou chvilky.

Rozměry: 220 x 400 x 330 mm

       Jelikož Kabinet Special je využíván hlavně pro gastronomii, najdete ho i našem e-shopu www.cisteni-vody.cz pod samostatnou kategorií Změkčovače vody pro gastro provozovny, v podkategorii Změkčovače Special. Nabízíme ho s několika řídícími jednotkami v označení:

Kabinet 3D Special 5600 časový ……….   -  opatřen řídící jednotkou 5600RX časovou

Kabinet 3D Special 5600 objemový …..  -  opatřen řídící jednotkou 5600RX objemovou

Kabinet 3D 5600/70 objemový  ……..   -  opatřen řídící jednotkou 5600RX objemovou s přidaným bypassem RX70A

Kabinet 65C poloautomat ………………..  -  opatřen řídící jednotkou RX65C-poloautomat 

…….. objednávy můžete uskutečnit na našem e-shopu www.cisteni-vody.cz nebo přímo na naši adresu aquaterm@aquaterm.cz

(ceny zde jsou uvedeny bez DPH)

      Kabinetní změkčovače s označením řídící jednotky 5600/70 jsou zařízení obsahující bypass 70A pro nastavení výstupní tvrdosti vody. Bypass 70A se nevyužívá, pokud chceme změkčovací zařízení použít pro úpravu vody speciálně pro konvektomaty.