Kabinety Nautilus

   

        Zejména v oblasti gastronomie se využívá kabinetní změkčovač s označením Nautilus, který nabízí možnost pojmout lahev o objemu 5l filtrační náplně.

       Své využití nachází Kabinet Nautilus ale i v rodinných domcích a bytech, jako ochrana myček  nádobí, praček nebo žehliček.
        Nádoba na ionex a regenerační nádoba umístěna v jednom vzhledově příjemném kalichu, kdy vlastní nádoba Kabinetu slouží jako „solanka“ nebo-li nádoba na přípravu regeneračního roztoku.
        Stejně jako ostatní Kabinety je i Kabinet Nautilus vybaven sklolaminátovou lahví s požadovným objemem náplně, tedy s objemem 3l, a se vším ostatním příslušenstvím. Takto připravený čeká jen na výběr vhodné řídící jednotky, která bude vyhovovat spotřebiteli.
        Je využíván nejen pro gastronomii, ale i v domácnostech najde své uplatnění, kde díky svým malým rozměrům může být umístěn pod kuchyňským dřezem a jeho používáním tak dojde k ochraně základních spotřebičů, jako jsou myčky nádobí, rychlovarné konvice nebo kávovary, přímo v kuchyni. Díky kruhovému výřezu a poklopu je i přisypání tabletové soli pro regenraci otázkou chvilky.

Rozměry: 220 x 430 x 350 mm

       Jelikož Kabinet Special je využíván hlavně pro gastronomii, najdete ho i našem e-shopu www.cisteni-vody.cz pod samostatnou kategorií Změkčovače vody pro gastro provozovny, v podkategorii Změkčovače Nautilus. Nabízíme ho s několika řídícími jednotkami v označení:

 Kabinet 5D Nautilus 5600 časový ……………… – vybaven řídící jednotkou 5600 časovou

Kabinet 5D Nautilus 5600 objemový ………….   – vybaven řídící jednotkou 5600 objemovou

Kabinet 5D Nautilus  560/70 objemový ..  - vybaven řídící jednotkou 560 objemovou s přidaným bypassem RX 70A

……… objednávky můžete uskutečnit na našem s-shopu www.aqua-bohemia.com.

     Kabinetní změkčovače s označením řídící jednotky 5600/70 jsou zařízení obsahující bypass 70A pro nastavení výstupní tvrdosti vody. Bypass 70A se nevyužívá, pokud chceme změkčovací zařízení použít pro úpravu vody speciálně pro konvektomaty.