Kabinety Bingo

    

        Zejména v oblasti gastronomie se využívá kabinetní změkčovač s označením Bingo, který nabízí možnost pojmout lahev o objemu 5l filtrační náplně.

       Své využití nachází Kabinet Bingo také v rodinných domcích a bytech, jako ochrana myček  nádobí, praček nebo žehliček.
        Nádoba na ionex a regenerační nádoba umístěna v jednom vzhledově příjemném kalichu, kdy vlastní nádoba Kabinetu slouží jako „solanka“ nebo-li nádoba na přípravu regeneračního roztoku.
        Stejně jako ostatní Kabinety je i Kabinet Bingo vybaven sklolaminátovou lahví s požadovaným objemem náplně, tedy s objemem 5l, a se vším ostatním příslušenstvím. Takto připravený čeká jen na výběr vhodné řídící jednotky, která bude vyhovovat spotřebiteli.
        Je využíván nejen pro gastronomii, ale i v domácnostech najde své uplatnění, kde díky svým malým rozměrům může být umístěn pod kuchyňským dřezem a jeho používáním tak dojde k ochraně základních spotřebičů, jako jsou myčky nádobí, rychlovarné konvice nebo kávovary a to přímo v kuchyni. Díky kruhovému výřezu a poklopu je i přisypání tabletové soli pro regenraci otázkou chvilky.

Rozměry: 280 x 480 x 480 mm

       Jelikož Kabinet Bingo je využíván hlavně pro gastronomii, najdete ho i našem e-shopu pod samostatnou kategorií Změkčovače vody pro gastro provozovny, v podkategorii Změkčovače Bingo. Nabízíme ho s několika řídícími jednotkami v označení:

Kabinet 5D Bingo 5600 časový …………… – vybavena řídící jednotkou 5600RX časovou

Kabinet 5D Bingo 5600 objemový ……….  - vybavena řídící jednotkou 5600RX objemovou

Kabinet 5D Bingo  5600/70 objemový ….  - vybavena řídící jednotkou 5600RX objemovou s přidaným bypassem RX70A

 

Objednávky můžete vytvořit prostřednictvím www.aqua-bohemia.com nebo se na nás obraťte přímo na adrese aquaterm@aquaterm.cz

      Kabinetní změkčovače s označením řídící jednotky 5600/70 jsou zařízení obsahující bypass 70A pro nastavení výstupní tvrdosti vody. Bypass 70A se nevyužívá, pokud chceme změkčovací zařízení použít pro úpravu vody speciálně pro konvektomaty.