SLIM

       Vzhledovou novinkou v oblasti kabinetních změkčovačů je Kabinet SLIM. Nabízí se ve třech velikostních provedeních jako Kabinet SLIM mini, Kabinet SLIM midi a Kabinet SLIM maxi. Nejmenší verze tohoto Kabinetu je schopna pojmout lahev o objemu náplně 10 l, prostřední, SLIM midi nabízíme s objemem náplně 20 l a největší Kabinet SLIM maxi je vhodný pro lahve o objemu 30 l náplně.

        Stejně jako ostatní Kabinety je i Kabinet SLIM vybaven sklolaminátovou lahví s požadovným objemem náplně, od které se pak odvíjí výběr velikosti jak samotné lahve, tak i rozměru Kabinetu, dále ochranné trubky s plovákem a přepadovým ventilem. Čeká se jen na výběr vhodné řídící jednotky, která bude vyhovovat spotřebiteli.

        V současné době je toto provedení velmi oblíbené. Moderní vzhled v pastelových barvách, mandlového těla a vínově rudého víka, zaujme na první pohled a svými rozměry je často žádán do míst, kde není tolik prostoru. Optori klasickým provedením nádob Kabinetu je užší. Chybějící šířka je dodána na výšce celé nádoby.  Po bocích nádoby jsou výliskem vytvořeny „madla“ pro snadný úchop a přemístění celého zařízení.

Rozměry:

Kabinet SLIM mini 225 x 440 x 640 mm

Kabinet SLIM mini 225 x 440 x 1110 mm

Kabinet SLIM maxi 225 x 440 x 1370 mm